Nový PEUGEOT 2008 už čoskoro

Nový PEUGEOT 2008 už čoskoro

Nový Peugeot 2008 vyžaruje príťažlivosť mačkovitej šelmy. Vzadu upúta nový svetelný podpis s tromi 3D LED „pazúrmi“ a vpredu zaujme nová kolmejšia maska s vertikálnymi chrómovými prvkami a veľkým znakom uprostred.

SUV, KTORÉ VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM

Peugeot 2008 s prívlastkom SUV dokáže zapôsobiť pestrými materiálmi a precíznym dielenským spracovaním v spájaní jednotlivých dielcov. Posaďte sa do Peugeot i-kokpitu ® a spoznáte nový pohľad na chvíle strávené v aute. Kompaktný volant, head -up displej a dotykový displej dokážu vykúzliť veľmi živé spojenie vodiča s vozidlom. Stredobodom však naďalej ostáva bezpečná jazda a pôžitok z nej.

Nový Peugeot 2008 SUV prichádza so širokým spektrom komunikačných technológií pre rôzne platformy komunikácie s užívateľom:

  • Mirror Screeni: MirrorLinkTMior Apple Carplay®imôžete ovládať svoj smartfón priamo cez dotykovú obrazovku auta.i.
  • Parkovací asistent i: aktívne pomáha pri parkovaní. Je jedno, či potrebujete zaparkovať pozdĺžne alebo priečne, pretože asistent pri rýchlosti do 7 km/h vyhliadne miesto a sám zaparkuje.
  • Zadná parkovacia kamerai: Manévrovanie tiež uľahčuje parkovacia kamera so zobrazením objektov, ktoré by ste inak nevideli.
  • Grip control®i: Peugeot 2008 dokáže využiť potenciál pohonnej sústavy naplno na akomkoľvek type povrchu. Prostredníctvom Grip Control R si vyberiete jeden z 5 režimov jazdy (Štandard, Sneh, Terén, Piesok a vypnuté ESP) pre zlepšenie trakcie predných kolies. Peugeot 2008 tak prispôsobí zásah systémov a prenos sily na kolesá danej situácii.

Nový PEUGEOT 2008 je možné objednať. Prvé kusy tohto vozidla si môžete v najbližších dňoch pozrieť aj v našich showroomoch.

Pri kúpe vozidla PEUGEOT 2008 môžete využiť odkupný bonus až do 1 500 €.

 

Vyžiadajte si ponuku ešte dnes Objednajte sa na testovaciu jazdu Zistite viac o vozidle PEUGEOT 2008 

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok peugeot.finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK